Archiwum kategorii: Projekt

Podziękowania dla prelegentów i uczestników konferencji „Kapitał ludzki i społeczny jako czynniki rozwoju regionu łódzkiego”

Bardzo dziękujemy wszystkim prelegentom i uczestnikom za udział w konferencji i ciekawą dyskusję. Poniżej załączamy prezentacje z konferencji i galerię zdjęć.

Opublikowano Projekt | Comments Off on Podziękowania dla prelegentów i uczestników konferencji „Kapitał ludzki i społeczny jako czynniki rozwoju regionu łódzkiego”

Konferencja

23 marca 2012 roku zorganizowana zostanie konferencja pt. „Kapitał ludzki i społeczny jako czynniki rozwoju regonu łódzkiego”. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Opublikowano Projekt | Comments Off on Konferencja

Prace badawcze

W IV kwartale 2011 r. zakończone zostały prace badawcze poświęcone przygotowaniu raportów cząstkowych w poszczególnych modułach. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami prac.

Opublikowano Projekt | Comments Off on Prace badawcze

Biuletyn FRP nr 69

W Biuletynie Informacyjnym nr 69 Marzec/2011 Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi ukazała się informacja na temat seminarium pt. „Równość szans kobiet i mężczyzn na rynku pracy i w życiu społecznym”, organizowanym w ramach projektu.

Opublikowano Projekt, Promocja projektu | Comments Off on Biuletyn FRP nr 69

Podziękowania dla prelegentów i uczestników seminarium

Bardzo dziękujemy wszystkim prelegentom i uczestnikom za udział w seminarium i ciekawą dyskusję. Poniżej załączamy prezentacje z seminarium i galerię zdjęć.

Opublikowano Projekt, Seminaria | Comments Off on Podziękowania dla prelegentów i uczestników seminarium

Szkolenie ankieterów cz. 2

Szkolenie dla ankieterów część II odbędzie się w dniu 10 marca 2011 r. (czwartek) o godz. 15.00 w sali E 26, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego.

Opublikowano Nabór ankieterów, Projekt | Comments Off on Szkolenie ankieterów cz. 2

Seminarium

Serdecznie zapraszamy na seminarium „Równość szans kobiet i mężczyzn na rynku pracy i w życiu społecznym”, które odbędzie się 31 marca 2011r. Rejestracja jest dostępna przez formularz elektroniczny. Lokalizacja seminarium: Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego; Łódź ul. P.O.W. 3/5 sala D … Czytaj dalej

Opublikowano Projekt, Seminaria | Comments Off on Seminarium

Wyniki rekrutacji ankieterów

Poniżej zamieszczamy listę osób, które spełniły minimum merytorycznych wymagań koniecznych do udziału w projekcie badawczym. Wszystkich, którzy zostali zakwalifikowani na listę podstawową lub rezerwową zapraszamy do udziału w szkoleniu. O jego miejscu i terminie poinformujemy wkrótce za pośrednictwem strony internetowej … Czytaj dalej

Opublikowano Nabór ankieterów, Projekt | Comments Off on Wyniki rekrutacji ankieterów

Informacja dla kandydatów na ankieterów

Osoby, które zostały zakwalifikowane do drugiego etapu rekrutacji i nie mogły wziąć w nim udziału 4 lutego, zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną 8 lutego (wtorek) o godz. 15 w pok. D 315 (Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ)

Opublikowano Nabór ankieterów, Projekt | Comments Off on Informacja dla kandydatów na ankieterów

Nabór koderów

Uniwersytet Łódzki, realizując projekt badawczy „Kapitał ludzki i społeczny jako czynniki rozwoju regionu łódzkiego” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zatrudni koderów do digitalizacji danych z ilościowych badań ankietowych przeprowadzonych na terenie województwa łódzkiego. Szczegóły znajdują … Czytaj dalej

Opublikowano Nabór koderów, Projekt | Comments Off on Nabór koderów